?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 July 2008 @ 12:57 am
 
Вот случайно наткнулся. Такой противовес "Намедням" Парфенова. Хроники настоящей жизни в СССР. А не то, что Вы подумали.

ZAXID.NET - 1983-й. Міські хроніки від Mankurta

Андропов.
Багаторічний керівник КДБ на чолі СРСР. Виступав за жорстку дисципліну і порядок. Не любив корупціонерів і міліціонерів. Розумів думки трудящих – при ньому з’явилася горілка за прийнятною ціною. Той тип керівника, про якого зараз мріє добра половина України.


Говорят, на конкурсе "Имя РоссиЯ" вначале лидировал Сталин. Потому, якобы, что на сайте идиотский механизм голосования, позволяющий многократное голосование с одного компьютера, и вот, мол, коммунисты и лимоновцы устроили флэшмоб и накрутили счетчики.

Правда, теперь организовали новый, контр-флэшмоб, и в результате стал лидировать Николай Второй Кровавый. Сталин на втором месте.
Мило.
А на Украинском телевидении в подобном конкурсе победил Ярослав Мудрый. Боюсь, если бы в украинский список изначально добавили бы Сталина, победил бы Сталин и там. Хотя, может быть, и нет.
Tags:
 
 
 
Włodekwlodek on July 19th, 2008 10:28 pm (UTC)
Думаю, що ні, не переміг би.
З декількох причин. По-перше, Сталін асоціюється з Голодомором: а для українців Голодомор - це як для євреїв Голокост, бо рахунок жертв був теж на мільйони і важко знайти українця, в якого не би померли близькі родичі тоді.
По-друге, менталітет українців докорінно відрізняється від менталітету московитів (сучасних росіян) у деяких засадничих речах. А саме, у ставленні до влади як такої, до володаря.
"Де два українці, там три гетьмани" - так характеризують менталітет українців. Цим ми, до речі, дуже близькі як до євреїв (щодо яких існує подібне за сенсом прислів'я), так і до поляків. Але росіяни у цьому відношенні демонструють вже абсолютно інший менталітет. І щодо них подібних приказок, звісно, не існує.
М.С.Паниковский, человек без паспортаpanikowsky on July 19th, 2008 10:35 pm (UTC)
Ну, я тоже так думаю, но откуда тогда это чудо (см. ссылку в посте)?
Włodekwlodek on July 19th, 2008 10:47 pm (UTC)
Нічого дивного: у Львові достатньо "окупантів" (можна навіть без лапок, бо то все діти імперії), що приїхали в ті краї соціалізм будувати (як військові чи т.зв. спеціалісти). У Прибалтиці те ж саме. Хто, скажімо, ті 40% рускєзичних в Латвії?.. Ті, кого нагнали зі Смоленщини та Псковщини після війни.

Справедливості заради слід відзначити, що більшість таких людей - цілком нормальні осудні люди, що адекватно сприймають реальність, визнають нові країни та готові до інтеграції.
М.С.Паниковский, человек без паспортаpanikowsky on July 19th, 2008 10:57 pm (UTC)
Меня сбивает с толку, то, что это персонаж пишет по-украински. Логичнее было бы, если бы сайт был на русском языке.
Włodekwlodek on July 19th, 2008 11:08 pm (UTC)
Це просто українська сторінка сайту. На російській сторінці його хроніки теж можна знайти. Показово, що рубрика "Kroniki Lwowa" на польській версії абсолютно порожня.

LiveJournal у нього російською. Він взагалі плодовитий манкурт (хоча манкуртом може бути українець. Він же - окупант класичний). І пише російською.
Levkonoelevkonoe on July 20th, 2008 04:59 am (UTC)
про менталитет + 1000

у украинцев и русских много общего, конечно. Но в вопросе обожания царя и сильной руки - разница кардинальная. (как теперь пишут, "координальная", наверное от слова координаты).
kinad: mousekinad on July 20th, 2008 05:02 am (UTC)
Нет, на Украине слишком хорошо помнят, что сделал Сталин. Поэтому, когда началась война там так много сочувствовало Гитлеру. Кроме того, сражу же как большевики совершили переворот, Украина хотела жить отдельно. Поэтому-то белые армии и не могли нормально противостоять красным, Деникин не мог стать союзником Махно или Петлюры.

Как это ни смешно, в Грузии мог победить Сталин, даже сегодня!

А все эти голосовалки смешны, флешмоб + накрутки.
balakovo_foreverbalakov_forever on July 20th, 2008 06:48 am (UTC)
О символах.
В символическом конкурсе, на символическое "Имя России", организатор конкурса, Любимов, после того как на "первое место" вышел Сталин, открыто, не видя в этом ничего дурного, призвал народ фальсифицировать результаты голосования (путём многократного "кликания") в пользу, с его точки зрения, лучшего "кандидата". И народ, не видя в этом ничего этически неправильного, откликнулся на призыв.
И это очень символично.
bezdelniza1bezdelniza1 on July 20th, 2008 11:47 am (UTC)
Re: О символах.
Конечно, за конкурсом не дураки стоят - и специально сделали возможными все эти накрутки, а то бы было скучно. :)) Мне по душе статья обо всем этом безобразии на ПСПД:
http://www.psdp.ru/Columns/View/Pesnya-o-Staline-ili-Kto-Rossii-vseh-milee
М.С.Паниковский, человек без паспортаpanikowsky on July 20th, 2008 11:54 am (UTC)
Re: О символах.
Я все же склонен к более простой интерпретации - это была просто чья-то халтура.